stoltbolig flag

Kontakt oss

Stolt Bolig AS
Folkvordveien 11, 4318 Sandnes
950 72 800 | post@stoltbolig.no
oddgeir
Oddgeir Eikeskog
Daglig ledelse, økonomi og prosjektutvikling
982 30 786 | oddgeir@stoltbolig.no
oyvind
Øyvind Solland
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 778 | oyvind@stoltbolig.no
jon arne
Jon Arne Soltvedt
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 779 | jonarne@stoltbolig.no
arild
Arild Espedal
​Salg, marked og prosjektutvikling
982 30 774 | arild@stoltbolig.no
john
John Malmin
Prosjektledelse, drift og produksjon
905 42 674 | john@stoltbolig.no
henning
Henning Gjesdal
Økonomi og regnskap
922 89 909 | henning@stoltbolig.no
else
Else Egeland
Byggesak, prosjektutvikling, foretakssystem
982 30 783 | else@stoltbolig.no
bent
Bent Eddie Lie
Rebygg
951 11 600 | bent.lie@stoltbolig.no

Kontakt oss

Stolt Bolig AS
Folkvordveien 11
4318 Sandnes


© Stolt Bolig AS 2016
Design og utvikling: Destino      •      Publiseringsløsning: Destinet
t: 950 72 800
@: post@stoltbolig.no
Stolt Bolig AS
Folkvordveien 11
4318 Sandnes
t: 950 72 800
@: post@stoltbolig.no


© Stolt Bolig AS 2016
Design og utvikling: Destino
Publiseringsløsning: Destinet