_E2_2554

Ølberg Havneveg

_E2_2554
_E2_2554

Ølberg Havneveg

_E2_2335

Alexander Kiellandsvei

_E2_2335
_E2_2335

Alexander Kiellandsvei

_E2_2542

Solavegen

_E2_2542
_E2_2542

Solavegen

_E2_1991

Gaupeveien

_E2_1991
_E2_1991

Gaupeveien

_E2_1764

Kvernhusbakken 32-34

_E2_1764
_E2_1764

Kvernhusbakken 32-34

_E2_2625

Tastavollen

_E2_2625
_E2_2625

Tastavollen

_E2_1683

Kvernhusbakken 2-8

_E2_1683
_E2_1683

Kvernhusbakken 2-8

_E2_1706

Kvernhusbakken 10-12

_E2_1706
_E2_1706

Kvernhusbakken 10-12

_E2_2380

Heigreveien

_E2_2380
_E2_2380

Heigreveien

1DSC00921

Bersagel

1DSC00921
1DSC00921

Bersagel

Skal vi ta en prat?

Bent Eddie og Stolt Bolig-teamet er alltid klar for en prat om hvordan de kan bistå deg i utviklingen av din nye bolig, tilpasset behovene dine og de du har rundt deg. Og ikke glem – vi har også 30 tømmermenn i felten som alltid står klar til å gjennomføre jobben...
Oddgeir
Oddgeir Eikeskog
Daglig ledelse, økonomi og prosjektutvikling
982 30 786 | oddgeir@stoltbolig.no
arild
Arild Espedal
​Salg, marked og prosjektutvikling
982 30 774 | arild@stoltbolig.no
bent
Bent Eddie Lie
Arkitekt/EAT
951 11 600 | bent.lie@stoltbolig.no
oyvind
Øyvind Solland
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 778 | oyvind@stoltbolig.no
jon_arne
Jon Arne Soltvedt
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 779 | jonarne@stoltbolig.no
Tommy2
Tommy Tjelta
Salg, marked og prosjektutvikling
924 43 598 | tommy@stoltbolig.no
else
Else Egeland
Byggesak, prosjektutvikling, foretakssystem
982 30 783 | else@stoltbolig.no
lasseNew2
Lasse Hellevik
Prosjektutvikler og selger
920 66 362 | lasse@stoltbolig.no
lasseaasl4
Lasse Åsland
Prosjektledelse, drift og produksjon
907 59 141 | lasse.aasland@stoltbolig.no