_E2_2554

Ølberg Havneveg

Ølberg Havneveg
_E2_2335

Alexander Kiellandsvei

Alexander Kiellandsvei
_E2_2542

Solavegen

Solavegen
_E2_1991

Gaupeveien

Gaupeveien
_E2_1764

Kvernhusbakken 32-34

Kvernhusbakken 32-34
_E2_2625

Tastavollen

Tastavollen
_E2_1683

Kvernhusbakken 2-8

Kvernhusbakken 2-8
_E2_1706

Kvernhusbakken 10-12

Kvernhusbakken 10-12
_E2_2380

Heigreveien

Heigreveien
20190705_1642LR06696_SVJ

Kong Sverres gate

Kong Sverres gate
1DSC00921

Bersagel

Bersagel

Skal vi ta en prat?

Bent Eddie og Stolt Bolig-teamet er alltid klar for en prat om hvordan de kan bistå deg i utviklingen av din nye bolig, tilpasset behovene dine og de du har rundt deg. Og ikke glem – vi har også 30 tømmermenn i felten som alltid står klar til å gjennomføre jobben...
IngvarS2
Ingvar Sikveland
Daglig ledelse, økonomi og prosjektutvikling
906 71 533 | ingvar@stoltbolig.no
arild
Arild Espedal
​Salg, marked og prosjektutvikling
982 30 774 | arild@stoltbolig.no
Tommy2
Tommy Tjelta
Salg, marked og prosjektutvikling
924 43 598 | tommy@stoltbolig.no
lasseNew2
Lasse Hellevik
Prosjektutvikling og salg
920 66 362 | lasse@stoltbolig.no
else
Else Egeland
Byggesak, prosjektutvikling, foretakssystem
982 30 783 | else@stoltbolig.no
bent
Bent Eddie Lie
Arkitekt/EAT
951 11 600 | bent.lie@stoltbolig.no
oyvind
Øyvind Solland
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 778 | oyvind@stoltbolig.no
jon_arne
Jon Arne Soltvedt
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 779 | jonarne@stoltbolig.no
lasseaasl4
Lasse Åsland
Prosjektledelse, drift og produksjon
907 59 141 | lasse.aasland@stoltbolig.no
arneRee2
Arne Ree
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 69 163 | arne@stoltbolig.no
judith
Judith Sørensen Håland
Prosjektkoordinator, HMS og KS-ansvarlig
930 07 912 | Judith@stoltbolig.no