StoltBolig_Flag

Kontakt

Stolt Bolig AS
Folkvordveien 11, 4318 Sandnes
950 72 800 | post@stoltbolig.no
Oddgeir
Oddgeir Eikeskog
Daglig ledelse, økonomi og prosjektutvikling
982 30 786 | oddgeir@stoltbolig.no
arild
Arild Espedal
​Salg, marked og prosjektutvikling
982 30 774 | arild@stoltbolig.no
bent
Bent Eddie Lie
Arkitekt/EAT/Rebygg
951 11 600 | bent.lie@stoltbolig.no
oyvind
Øyvind Solland
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 778 | oyvind@stoltbolig.no
jon_arne
Jon Arne Soltvedt
Prosjektledelse, drift og produksjon
982 30 779 | jonarne@stoltbolig.no
Kenneth
Kenneth Gundersen
Prosjektledelse, drift og produksjon
924 46 205 | kenneth.gundersen@stoltbolig.no
Tommy2
Tommy Tjelta
Salg, marked og prosjektutvikling
924 43 598 | tommy@stoltbolig.no
else
Else Egeland
Byggesak, prosjektutvikling, foretakssystem
982 30 783 | else@stoltbolig.no